EHR TC NL
Welkom op de HL7 Nederland EHR TC Wiki
Welkom bij de TC EHR wiki. De TC EHR houdt zich bezig met het EHR-S FM en het PHR-S FM en alle afgeleiden daarvan. Deze wikipagina faciliteert het werk en de discussie van/ in de TC. Wilt u meer informatie over HL7 Nederland kijk dan op de website van HL7 Nederland en voor meer informatie over HL7 Internationaal zie HL7 International.
NOTE: De wiki van de TC EHR is in ontwikkeling. De TC is 22-06 2010 opgericht en zal naarmate meer duidelijk wordt over de activiteiten van de TC dit publiceren op deze wiki. In juni 2011 zal de TC geëvalueerd worden.
| Agenda, Action Items, Minutes | See also |
|
De TC komt iedere twee maanden bij elkaar en heeft op dinsdag een vergadering van 10.00 tot 13.00 uur. Tussen vergaderingen in heeft de TC contact via email en/of telefonische vergaderingen indien nodig.
|
|
Members
- Anneke Goossen - Co-Chair (Termijn eindigt juni 2011) - Results 4 Care - +31 6 48070146 - agoossen@results4care.nl
- Roel - Co-Chair (Termijn eindigt juni 2012) - TNO Kwaliteit van Leven - +31 71 5181271 - roel.barelds@tno.nl
- Michael
- Richard
Project Informatie
(Op dit moment nog gedefinieerd als activiteiten)
| Project | Status |
|---|---|
| Wat is het umfeld van de EHR-S/PHR-S FM standaard?
In kaart brengen van de ‘concurrerende’ standaarden, andere standaarden en de link van de EHR-S FM/PHR-S FM standaarden met andere standaarden.
|
Actief |
| Inventariseren cursusbehoefte
Niet iedereen is even bekend met het EHR-S FM. TC heeft aangegeven behoefte te hebben aan een cursus.Naar aanleiding van inventarisatie zal een cursus worden georganiseerd in overleg met HL7 Nederland.
|
Actief |
| Ontwikkelen publiciteitsplan/communicatieplan
Om meer bekendheid te geven aan de nieuwe TC en deelname vanuit het veld van de gezondheidszorg te stimuleren wordt er een plan ontwikkeld.
|
On hold |
| Verschillenanalyse
Wat zijn de verschillen tussen het EHR-S FM Internationaal en de Nederlandse versie van een EHR-S FM?
|
On hold |
| Tooling voor Functional Models
Welke tools worden er ontwikkeld of zijn er beschikbaar in relatie met het functional model?
|
Actief |