This wiki has undergone a migration to Confluence found Here

EHRTCNL:201309 Minutes

From HL7Wiki
Revision as of 10:18, 28 May 2013 by AnnekeGoossen (talk | contribs) (Created page with "Category:EHRTCNL_Minutes ''Verslag bijeenkomst 23-april-2013'' '''AAN/AFWEZIG''' {| border="1" cellpadding="2" cellspacing="0" |- !width=”10%”|Attending !width="22%"| N...")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

Verslag bijeenkomst 23-april-2013

AAN/AFWEZIG

Attending Name Initiaal Affiliation Email Address
Afwezig Baptist, Jos JB Nictiz baptist@nictiz.nl
Aanwezig Barelds, Roel RB CSC Healthcare Group rbarelds@csc.nl
Alleen info Duut M. MD DBC Onderhoud m.duut@dbconderhoud.nl
Afwezig Fransen, Serge SF Ruwaard van Putten Zkh fransen@rpz.nl
Aanwezig Goossen-Baremans, Anneke AG Result4Care agoossen@results4care.nl
Afwezig Meermans, Marc MM eNovation marc.meermans@enovation.nl
Alleen info Poppel, Bas van BP iSoft bas.vpoppel@isoft.nl
Afgemeld Tan, Michael MT Nictiz tan@nictiz.nl
Afgemeld Zel, Michael van der MZ UMCG and Results4care m.van.der.zel@ict.umcg.nl

Omdat alleen Roel en Anneke aanwezig zijn wordt gewerkt aan de bijstelling van het PSS voor een mappin gvan het EHR-S FM op het pakket van eisen wat door de NVZ wordt ontwikkeld. Dit PSS zal in de TSC worden besproken.