This wiki has undergone a migration to Confluence found Here

Difference between revisions of "EHRTCNL:201309 Minutes"

From HL7Wiki
Jump to navigation Jump to search
Line 1: Line 1:
 
[[Category:EHRTCNL_Minutes]]
 
[[Category:EHRTCNL_Minutes]]
''Verslag bijeenkomst 23-april-2013''
+
''Verslag bijeenkomst 10-september-2013''
  
 
'''AAN/AFWEZIG'''  
 
'''AAN/AFWEZIG'''  

Revision as of 09:58, 7 October 2013

Verslag bijeenkomst 10-september-2013

AAN/AFWEZIG

Attending Name Initiaal Affiliation Email Address
Afwezig Baptist, Jos JB Nictiz baptist@nictiz.nl
Aanwezig Barelds, Roel RB CSC Healthcare Group rbarelds@csc.nl
Alleen info Duut M. MD DBC Onderhoud m.duut@dbconderhoud.nl
Aanwezig Fransen, Serge SF Ruwaard van Putten Zkh fransen@rpz.nl
Aanwezig Goossen-Baremans, Anneke AG Result4Care agoossen@results4care.nl
Afwezig Meermans, Marc MM eNovation marc.meermans@enovation.nl
Alleen info Poppel, Bas van BP iSoft bas.vpoppel@isoft.nl
Afwezig Tan, Michael MT Nictiz tan@nictiz.nl
Aanwezig Zel, Michael van der MZ UMCG and Results4care m.van.der.zel@ict.umcg.nl


Agenda wordt ter plaatse met de aanwezigen opgesteld.

  1. 1. HL7 Workgroup Meeting in Cambridge
  2. 2. HL7 Themamiddag


HL7 Workgroup Meeting in Cambridge Zowel Roel, Michael als Anneke gaan naar deze bijeenkomst. Roel en Anneke zullen met name aanwezig zijn in de EHR WG waar het EHR-S FM is ondergebracht. DE discussie zal mn gaan over Release 3 en Usability. Daarnaast zal fase 2 van de EHR-S FM Tool gepresenteerd worden.

HL7 Themamiddag Roel en Anneke zijn de afgelopen tijd druk geweest met het organiseren van een HL7 themamiddag op 3 oktober aanstaande. Het programma, lokatie en uitnodigingen zijn allemaal rond. Michael zal een presentatie geven over zijn ervaringen met het EHR-S FM in het UMCG. Hopelijk is er een goede opkomst en ziet men toekomst voor het EHR-S FM, omdat als dat niet zo is, het bestaan van de werkgroep ter discussie zal staan binnen HL7 Nederland.

Volgende werkgroepvergadering: 12 november 2013. Agendapunten:

  1. Hoe nu verder na de themiddag?
  2. Plan van aanpak voor 2014.